Poland’s Best Law Firms 2022

Lista Forbes "Poland’s Best Law Firms 2022" to lista najbardziej cenionych kancelarii prawnych, rekomendowanych przez prawników. Aby ją stworzyć, prowadzimy ankietę wśród prawników w całej Polsce do piątku 5 listopada 2021 r. Wypełnienie ankiety zajmuje zaledwie kilka minut, a każda rekomendacja jest cenna i doceniana. Wszystkie odpowiedzi będą oczywiście poufne i anonimowe. Aby wziąć udział w badaniu, prosimy o skorzystanie z poniższego przycisku rejestracji. Po zakończeniu rejestracji, w ciągu kilku minut otrzymają Państwo e-mail z zaproszeniem do udziału w badaniu.

Rejestracja

Jakie są najlepsze kancelarie prawne w Polsce? Prosimy o podzielenie się swoją opinią.

Aby odpowiedzieć na to pytanie Forbes Polska we współpracy z niezależną firmą badawczą Statista przeprowadza badanie wśród profesjonalistów z branży prawniczej. Statista publikuje uznane rankingi i zestawienia firm wraz z renomowanymi partnerami medialnymi na całym świecie, w tym zestawienia kancelarii prawnych w różnych krajach.

Kto może wziąć udział?

W badaniu może wziąć udział każda osoba wykonująca zawód prawniczy z siedzibą w Polsce. Obejmuje to:

  • Adwokatów
  • Radców prawnych w dziale prawnym firmy lub instytucji publicznej

Jak wygląda kwestionariusz?

Kwestionariusz składa się z dwóch części.

W pierwszej części będą mogli Państwo wybrać dziedziny prawa, w których mogą Państwo polecić kancelarie prawne. Po wybraniu dziedzin prawa można polecać najpierw kancelarie, a następnie poszczególnych prawników. Wpisywanie rekomendacji ułatwia funkcja autouzupełniania, która wskaże kancelarie na podstawie wpisanych już przez Państwa liter. Można również nominować dowolną kancelarię, której nie zaproponuje lista autouzupełniania, wpisując jej nazwę i naciskając enter na klawiaturze. Autorekomendacje nie będą brane pod uwagę.

Druga część składa się z pytań dotyczących aktualnego stanu zawodu prawnika w Polsce. Choć jest ona nieobowiązkowa, będziemy wdzięczni za Państwa opinie na temat tych ważnych kwestii.

Jak długo będzie można brać udział w ankiecie?

Ankieta będzie dostępna od poniedziałku 13 września 2021 r. do piątku 5 listopada 2021 r.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące ankiety lub potrzebują pomocy w wypełnieniu formularza, prosimy o kontakt z Sonią Fiedorow z firmy Statista pod adresem bestlawfirms-poland@statista.com.

Informacje na temat terminów usuwania danych osobowych, krajów, w których przechowujemy dane oraz firm, z którymi współpracujemy, można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie prywatności.